czwartek, 23 lutego 2017

Cytaty miesiąca Gry Made in Poland - #1

Regularnie, co czwartek, jak w szwajcarskim zegarku firmy Patek Philippe (założonej zresztą przez polskich imigrantów), publikuję na fanpage'u Gry Made in Poland grafiki. Grafiki z myślami autorstwa osób, które niekoniecznie uchodzą za środowiskowe autorytety, ale ewidentnie mają coś ciekawego do powiedzenia. Postanowiłem skomasować wszystkie cztery dotychczasowe cytaty na blogu dla tych, którzy mogli je przeoczyć. Hashtag "#czwartkowycytatgmp" niestety nie działa tak dobrze, jak sobie naiwnie wyobrażałem.


1. 26.01, cytat nr 1 - senior i równocześnie fan World of Tanks o pseudonimie "Hubdon" dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat grania przez sieć.2. 02.02, cytat nr 2 - prawie-zdobywca Oscara, Tomasz Bagiński, pracujący obecnie nad kolejną ekranizacją przygód Geralta, opowiada o polskości Białego Wilka.3. 09.02, cytat nr 3 - Dmitry Glukhovsky o współpracy z 4A Games przy tworzeniu gradaptacji jego książkowej serii "Metro". 4. 16.02, cytat nr 4 - Adrian Chmielarz ironicznie wypowiada się o haśle kampanii społecznej Programuj: "tworzenie gier jest fajniejsze niż granie". Chętnie przyjmę Wasze uwagi co do tego, za jaką tematykę chwycić się w następnym odcinku czwartkowych cytatów - jaka wypowiedź zasługuje na zainteresowanie, w którym wywiadzie bądź materiale błysnął interesujący bon mot. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie poprzez prywatną wiadomość na fanpage'a Gry Made in Poland bądź komentarze, na Fejsie lub blogu. Właściwie tutaj byłoby to wydarzeniem historycznym, bo pomijając jedną reklamę środków na potencję, którą usunąłem, nikt jeszcze niczego nie skomentował. Na TwarzoKsiążce wygląda to lepiej i serdecznie dziękuje tym, którzy udzielali się tam do tej pory, oraz zapraszam do współtworzenia w ten sposób GMP w przyszłości.

Do zobaczenia za tydzień. :)

3 komentarze:

 1. Wybieram bramke nr3, w pełni się z tym stwierdzeniem zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z racji braku innych głosów wydaje mi się, że ta opcja zwycięży (i po cichu zdradzę, że jest chyba również moim faworytem).

   No i dokonało się - dziękuję za pierwszy komentarz na blogu! Od tej pory zawsze przy wypełnianiu rubryki "zawód" pojawi się u mnie chwila zawahania, czy nie wpisać tam "bloger". <;

   Usuń
  2. Ten brak komentatorów tutaj to zapewne wynik rozleniwienia facebookowego a nie braku poczytności - także spokojnie wypełniaj rubryczki! :)

   Usuń